.

.

Вестон дома Вестин Рустикал Х-База дрво и Метална ТВ штанд за телевизори до 65

Вестон дома Вестин Рустикал Х-База дрво и Метална ТВ штанд за телевизори до 65

DEN 2.67
Износ

Естетиката на фармата е дадена модерно ажурирање со овој рустикален Х-базен 60-инчен ТВ-штанд. Фали отворен дизајн, оваа табела доаѓа со две полици кои обезбедуваат доволно простор за домашен декор, книги, филмови и ДВД плеери. Црната, метална рамка обложена со прав дава индустриски контраст против рустикалното дрво зрно на полиците. Изберете од неколку потресени завршувања на дрво за најдобро да одговараат на вашите вкусови. Колекцијата за класична домашна дома опфаќа традиционални и преодни дизајни. Земајќи знаци од занаетчиско време, овие парчиња истовремено извлекуваат од испробаните и вистински корени и современи елементи. Вклучува еден (1) сив финиш ТВ штанд. Севкупни димензии : 60 инчи ширина x 17 in. Длабочина x 25 in. Висина. Растојание помеѓу полиците : 9,44 in. Висина. Доаѓа со две (2) полици. Полици со жито од дрво. X-CROSS рамка. Метална рамка обложена со црн прав. Направени со метал, борова фурнир и МДФ.

R

Им се допаѓа и на купувачите