.

.

Хомо модерно складирање LED ТВ -штанд, центар за забава со и стакло отворени полици, ТВ конзола за кабинет за дневна соба и спална соба, црна боја

Хомо модерно складирање LED ТВ -штанд, центар за забава со и стакло отворени полици, ТВ конзола за кабинет за дневна соба и

DEN 2.33
Износ

Опис. Минималистичкиот центар за забава доаѓа со 6 оддели за складирање и LED светлосен систем со далечински управувач, кој може да смести до 90 инчи ТВ -екрани. Нашиот модерен складиште од 75 инчи LED ТВ -штанд се карактеризира со LED RGB Design Design, создавајќи a. Модерна и романтична атмосфера и ден и ноќ. Пространата работна површина и отворените полици од табелата со кабинети на ТВ конзолата ви овозможуваат голем простор за складирање за да ги задоволите вашите потреби за складирање. Практичното модерно складирање на ТВ -штанд од 75 инчи. Едноставен изглед и може да биде совршено спарен со кој било стил на декорација на простории. Може да се користи и како медиумска конзола, центар за забава и ТВ -табела за да ги задоволи вашите различни потреби . Хомо модерно складирање од 75 инчи LED ТВ -штанд, центар за забава со стакло отворени полици, ТВ конзола за кабинети за дневна соба и спална соба, црна . Спецификација. Главна боја : Црна. Главен материјал : МДФ. Димензии на производот. Собраната должина (внатре) : 70,87. Собрана ширина (внатре) : 15,75. Собрана висина (внатре) : 14.96. Тежина (lbs.) : 71,65 Овој модерно складирање 75 инчи LED ТВ -штанд е изработен од табла за честички од Е1 одделение со ултравиолетова облога со висок сјај, што е отпорна на гребење и водоотпорна. Полиците со калено стакло од 4мм обезбедуваат естетика и издржливост, со капацитет за носење оптоварување до 250 фунти . дупките на задниот дел овозможуваат кабли од разни уреди да минуваат, да ги организираат сите жици и да ги скриат надвор од очите, чувајќи го вашиот центар за забава чиста и уредна . Табелата на кабинетот на конзолата LEDTV доаѓа со 16 бои и 4 режими на трепкање, кои можат да се контролираат преку далечинскиот управувач, дозволувајќи им на различна светлина да помине низ стаклената табла, правејќи ја вашата ТВ конзола визуелен фокус . ова модерно дрво Складирање 75 инчи LED ТВ -штанд може да смести телевизори до 90 инчи, погодни за станови, домови и канцеларии, што го прави разноврсен избор за секој што сака да ги надогради своите поставки за забава . Целокупните димензии : 53,6 инчи широк x 15,7 инчи длабок x длабок X Висок 18,9 инчи. Нашата табела за кабинети за ТВ конзола е лесна за собирање, вклучувајќи ги и потребните алатки за инсталација. Има јасни упатства за упатства и видеа за упатства за инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите