.

.

Мебел за декорирање на домашна АДА за телевизори до 53 Ниво бел росано модерен ТВ штанд со врати

Мебел за декорирање на домашна АДА за телевизори до 53 Ниво бел росано модерен ТВ штанд со врати

DEN 2.67
Износ

Оваа ТВ единица има чист модерен стил за да биде добар натпревар со мебелот за дневна соба. Две скриени полици ги организираат вашите конзоли за игри и ТВ додатоци. Со страничните полици, тоа е исто така совршено место за вашиот декор и пристап до забави. Мебел за декорирање на домашна АДА за телевизори до 53 "4 нивоа белиот росано модерен ТВ -штанд со врати би било добро складирање за вашите додатоци за игри, компоненти за вашата телевизија, исто така совршено вклопување во вашата дневна соба, гостинска соба, забавни области или Насекаде.Нота : Предложената максимална големина на ТВ се мери дијагонално. Направено од инженерско дрво со меламин облога за конзистентност и издржливост. Загарантирано едноставно и брзо склопување со хардвер и упатства вклучени. Направени во Турција. Сместуваат повеќето телевизори со рамен панел до 53 ". Лесно чувајте ги сите ваши конзоли за игри и додатоци, компоненти за вашите телевизиски и табли игри или книги. Помагајќи им на вашата соба да остане неред без отворени полици и затворени кабинети за складирање. Совршено се меша со кој било стил на домашен декор. Прекрасен модерен стил со примарна бела сенка. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Димензии : 15,75 '' H x 62.99 '' W x 11.61 '' D. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

R

Им се допаѓа и на купувачите