.

.

Манор Парк лизгачка врата ТВ штанд за телевизори до 60

Манор Парк лизгачка врата ТВ штанд за телевизори до 60

DEN 2.67
Износ

Подигнете ги вашите филмски маратони со оваа Фолсом Фарма куќа лизгачка врата од четкана бела ТВ -штанд покрај паркот Манор во дневната соба. Металниот изложен хардвер и естетската врата од штала обезбедуваат земја чувство на секоја просторија од куќата, поставен е овој центар за забава. Чувајте филмови, конзоли за игри и други електронски додатоци на единечна прилагодлива полица и во рамките на трите фиоки на оваа разноврсна табла за складирање. Лизгачката врата делува како прилагодливо складирање, за да можете да покажете ценети имоти или да го скриете нередот од вид. Манор Парк лизгачки врата ТВ штанд за телевизори до 60 ", бело/барнвуд : стил на фарма. Брушана бела и вратена финиш на Барнвуд. Центар стапало за рамнотежа. Рустикален изложен хардвер. 1 прилагодлива полица совршено за компоненти на медиуми. Материјали : Направено од MDF дрво отпорно на искривување, издржлив ламинат и челик обложен со прав. Собрание : Бродови подготвени за склопување со чекор-чекор Инструкции. Собрани димензии : 35 "H x 56" L x 15.5 "W. Димензии на пакетот : 7" H x 61.5 "L x 29,5" W.

R

Им се допаѓа и на купувачите