.

.

ТВ -штанд на Аукфа со врати за штала за телевизори до 65

ТВ -штанд на Аукфа со врати за штала за телевизори до 65

DEN 2975.84
Износ

Оваа модерна ТВ -штанд на вратата од штала со штала ќе и ’даде на вашата дневна соба шармантно чувство на земја, истовремено обезбедувајќи многу простор за складирање за вашата електроника и декор. Одликувајќи се со два лизгачки фронтови на вратата од штала за разноврсен дизајн, каде што можете да ги затворите средната или од двете страни, во зависност од вашите потреби. Дополнителен дизајн на жлебот на горниот дел од задниот дел, не само што остава доволно простор за кабелот за напојување, туку и гарантира дека ТВ -кабинетот може добро да го собере wallидот. Основни дупки за долги кабел, дизајнирани во задниот дел, ви помагаат да го задржите вашиот простор без неред, телевизискиот штанд има трендовски врати за штала што додаваат рустикален шарм во вашата дневна соба, ходник или спална соба. Аука Фарма куќа лизгачка штала врата ТВ штанд за телевизори до 65 инчи, модерен центар за забава за складирање, кабинет за табели за конзола од дрво со 3 нивоа прилагодлива полица за дневна соба, светло-кафеава.

R

Им се допаѓа и на купувачите