.

.

Аукфа лебдечки ТВ се залага за телевизори до 65

Аукфа лебдечки ТВ се залага за телевизори до 65

DEN 1.33
Износ

Нашиот ТВ -штанд вклучува 3 оддели за отворено складирање. Одлично за складирање на ТВ компоненти, додатоци за игри и украси. Можете исто така да ставите украси за дневна соба на ТВ -кабинетот. Решетката има до 120 фунти и доаѓа со монтирање на хардвер за стандардно монтирање на wallидовите од дрво. Супер е лесно да се соберат и да се монтираат на wallидот за да формираат единица за складирање на лебдечки медиуми. Кога мебелот за прашина, можете да користите најразлични алатки. Класични прашини од пердуви, прашина од волна, третирани крпи, теристички крпи и меки крпи без лежење се одлични за мебел од дрво од прашина. Aukfa лебдечки ТВ полица ТВ стојат полица за складирање на забава за дневна соба, wallид монтирана медиумска конзола лебдечка телевизиска штанд полица за компоненти. Лебдечка ТВ конзола, wallид поставен со лебдечки ТВ штанд со 3 отворени прегради 60 инчи за складирање на полица за складирање на медиуми за медиумска конзола модерен ТВ кабинет за дневна соба. Модерен 60 "Пловечки ТВ -штанд - ТВ конзола поставена со wallидови - Центар за лебдечки центар за медиумска конзола со висок квалитет и издржлив материјал : овој ТВ -штанд е изработен од табла за честички, што е цврста, отпорна на абење и не е лесен за деформирање. Доаѓа со стандардна wallидна монтажа Додатоци за издржливост! Поради неговиот силен капацитет за носење оптоварување, може да постави многу работи, како што се ТВ сетови, вазни, рамки за фотографии, итн. простор за складирање. ТВ кабинети поставени на wallидови се дизајнирани да заземат простор и да го ослободат подот. Декорации . Современ дизајн : Суспендираниот ТВ -штанд има едноставен дизајн и лесно може да одговара на секоја соба или стил на мебел. Додадете малку живост во вашата спална соба, дневна соба, медиумска соба и канцеларија со многу складирање за да ги задржите вашите работи уредни и во рамките на Постигнете!. Карактеристики : Тип на производ : ТВ -штанд, модерен ТВ кабинет, центар за забава, ТВ конзола Табела, Медиумска конзола за забава, кабинет за ТВ, ТВ кабинет, конзола за медиуми поставени на wallидови, пловечки ТВ -штанд, кабинет за прикажување на складирање, кабинет за лебдечки ТВ, дневна соба ТВ -штанд. Боја на ТВ -штанд : Бела. МАТЕРИЈА ЗА ТВ кабинет : табла за честички. Димензии : 152,5*30*25cm/60*11.8*9.8inch. Има аудио/видео компоненти. Држи до 120 фунти. И доаѓа со монтирање на хардвер за стандардна инсталација на wallидови од дрво. Се монтира на wallидот создавајќи лебдечка единица за складирање на медиуми. Применлива сцена : спална соба, дневна соба, дневна соба, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите