.

.

Бактон студио Уна модерна и современа даб Браун го заврши ТВ-штанд со 2 врати

Бактон студио Уна модерна и современа даб Браун го заврши ТВ-штанд со 2 врати

DEN 1888.00
Износ

Исполнете ги потребите на вашата дневна соба со разноврсност на прекрасниот ТВ штанд на УННА. Направено во Малезија, овој ТВ -штанд е направен од цврсто дрво со природен даб кафеав финиш. Две отворени полици обезбедуваат удобен приказ за медиумски уреди, додека една фиока и четири дополнителни полици зад вратите нудат безбедни опции за складирање. Потребно е склопување, УННА вклучува дупка за управување со кабелот на задниот панел за брзо и лесно поставување. Лизгачките врати со парчиња позајмуваат посебен карактер, правејќи ја ТВ УННА да стои стилска и практична надградба на модерната дневна соба. Конструиран од инженерско дрво, метал и полимер. Даб кафеава завршница. Две (2) отворени полици, една (1) фиока и четири (4) полици зад лизгачките врати. Црна завршена метална рачка. Црните завршени полимерни стапала. Потребно е собрание. Тежина на производот : 121 фунти. Тежина на пакет : 2 фунти. Севкупни димензии : 27,30 "Висока x 70,87" Широк x 16,93 "длабока; фиока : 3,94" Висока x 20,67 "широк x 12,56" длабок; Отворени полици : 6,89 „Висока x 22,84“ широк x 14,17 “длабоки; врвни полици зад вратите : 10.26„ Висока x 22.05 “широк x 14,17“ длабок; Долни полици зад вратите : 10,80 "Висока x 22.05" Ширина x 15,43 "длабоко. Боја на производот : даб кафеава / црна. Состав на производ : MDF / PVC.

R

Им се допаѓа и на купувачите