.

.

ТВ штанд за телевизори до 75 со врати, модерни телевизиски конзоли од средината на век за дневна соба спална соба, кафеава

ТВ штанд за телевизори до 75 со врати, модерни телевизиски конзоли од средината на век за дневна соба спална соба, кафеава

DEN 1.67
Износ

ТВ-штанд 【Стабилна конструкција】 Дизајн на железни нозе од двете страни и на дното обложено со антикорозивна сурхаик е поцврста и поцврста. Изгледа уникатно и едноставно со природното жито од дрво и чистото дизајнирање . 【Управување со кабел & Прилагодливи полица】 3 Основни дупки за кабел, дизајнирани за поставување на затегнување на жици со цел да помогнат во дисипацијата на топлината. Покрај тоа, подвижната полица во средина ви овозможува флексибилно да го промените просторот за складирање според вашите потреби . 【Мултифункционално складирање】 Овој ТВ кабинет може да се користи и за да го ставите вашиот семеен портрет, украси, растенија, и др. Приложениот кабинет за складирање го прави да изгледа поудобно, уредно и да обезбеди и приватен простор. 【Нема санитарна агол】 : Висината од земјата е 6,6 инчи, дозволувајќи им на роботскиот правосмукалка да се движи слободно подолу. И пластичните душеци на дното на нозете на табелата можат да избегнат гребнатини на земја . 【Современа од средниот век-целокупната димензија на телевизијата е 68,4 ”(л) x 15,6„ (w) x 20.9 “(ч) што е погодно за Телевизори до 75 инчи. И капацитетот на тежината на врвната табла е до 160 фунти. Овој ТВ-штанд изработен од висококвалитетен овластен МДФ обезбедува долг животен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите