.

.

Јужни претпријатија Сулеина ТВ-штанд со 3 врати за телевизори до 50

Јужни претпријатија Сулеина ТВ-штанд со 3 врати за телевизори до 50

DEN 2848.00
Износ

Разновидното складирање доаѓа дома со оваа модерна ТВ конзола. Три пространи плакари и прилагодливи полици организираат филмови и видео игри, додека уникатна крос-шема украсува елегантни врати за отворено. Навистина мултифункционален, овој кабинет со три врати работи како современ ТВ-штанд во вашата дневна соба или како кабинет за заштеда на простор во вашата област за јадење. Неутрална шема на бои му помага на вашиот дизајн да се истакне додека се мешате. Искористете го максимумот од вашиот мал простор или отворен концепт на подот кога ќе го донесете дома овој удобен центар за складирање. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, СЕИ испорачува широк избор на квалитетен мебел и украс за домови за да го надополни вашиот стил на еден вид. Карактеристики на производот. ТВ -штанд со складирање на медиуми. Карактеристики 3 ормани со 1 прилагодлива и 1 фиксна полица секоја од нив. Вклучува 1 отвор за контрола на кабелот. Елегантни врати за отворени врати со уникатна крст. Свежи сиви ентериери на кабинетот го модернизираат вашиот декор. Мултифункционален дизајн работи на различни простори. Сместува телевизија со рамен екран до 50 "W во целина.

R

Им се допаѓа и на купувачите