.

.

Домашни стилови Бедфорд 5531- Забава за забава

Домашни стилови Бедфорд 5531- Забава за забава

DEN 6399.84
Износ

Credenta Credenza на Bedford Entertainment дава непосредна изјава како трендовски додаток на вашиот дом. Чистите линии на парчето убаво се вклопуваат со секој модерен декор. Credenza има отворено простор за складирање, кабинет со двојна врата со прилагодлива полица и две високи ормани, секоја со две прилагодливи полици. Парчето е направено цврсто дрво цврсти материи и дрво производ со мулти-чекор абонија завршница, вклучувајќи чиста завршница на палтото за да помогне да се заштити од абење и солза што произлегува од нормална употреба. Домашни стилови Бедфорд 5531-10 Забава за забава доволно пространа за да ја задржите вашата аудио/видео опрема добро организирана и безбедна. Кабинет за опрема A/V - Совршен по големина за да го направите гледањето исклучително удобно. Исто така, поддржува до 60 ". Управување со кабел - помага да се задржат и организираат каблите.

R

Им се допаѓа и на купувачите