.

.

Современа ТВ-штанд за ТВ-век за ТВ со LED светла, Вуд ТВ конзола за медиуми за спална соба за дневна соба, црн даб

Современа ТВ-штанд за ТВ-век за ТВ со LED светла, Вуд ТВ конзола за медиуми за спална соба за дневна соба, црн даб

DEN 1375.84
Износ

Современиот ТВ штанд со LED светлина : Доаѓа со 13,1ft сини LED светла со моќност од 5 V, 30 W, за создавање убава атмосфера и подобрување на вашата дневна соба. со димензии од 60 ”× 15,6” × 20,9 ”(L × W × H) .Ситливо за телевизори до 65 инчи. Направено од овластен MDF со висок степен што ветува долг животен век. Ограничувањето на тежината на горната табла е 240 bs. Зачудувајќи го прилагодувањето на висината на отворената полица, можете да ја прилагодите неговата висина со отстранување на таблата директно според вашите потреби. Табела за вашиот семеен портрет, украси, растенија, и др. 2 Вратите на кабинетот што се отвораат се лесни, но нуди дополнителен затскриен простор за заштита Кабинетот може добро да го собере wallидот. Висината помеѓу нозете и земјата е 6,6 инчи, дозволувајќи им на роботскиот правосмукалка да доаѓа и да оди слободно за лесно чистење. Современиот ТВ штанд со LED светло : Доаѓа со 13,1ft сини LED светла со моќност од 5 V, 30 W, за создавање убава атмосфера и подобрување на вашата дневна соба. Сертификацијата на ROHS се наведени за да ви обезбедат безбедна и здрава животна средина. Димензии и избран материјал : дизајниран со димензии од 60 ”× 15,6” × 20,9 ”(l × w × h) .Ситлива за телевизори до 65 инчи. Направено од овластен MDF со висок степен што ветува долг животен век. Ограничувањето на тежината на горната табла е 240 фунти. Остана 6 складирање и практично : Со прилагодување на висината на отворена полица, можете да ја прилагодите неговата висина со отстранување на таблата директно според вашите потреби. Табела за вашиот семеен портрет, украси, растенија, и др. 2 Вратите на кабинетот што се отвораат се лесни за префрлување, но нуди дополнителен затскриен простор за заштита на вашата приватност. Моќно управување со кабелот : Дополнителен дизајн на жлебот на горниот дел од грбот, кој не само што остава доволно простор за кабелот за напојување, туку исто така гарантира дека ТВ -кабинетот може добро да го собере wallидот. Висината помеѓу нозете и земјата е 6,6 инчи, дозволувајќи им на роботскиот правосмукалка да доаѓа и да оди слободно за лесно чистење. 2 пакети и едногодишна гаранција : Оваа ТВ кабинети и LED светла се испраќаат во 2 пакети, така што може да ги добиете во различни периоди . едногодишна гаранција. Ние преземаме целосна одговорност за какви било проблеми со квалитетот, секогаш стоиме и нудиме задоволувачки услуги со сите напори.

R

Им се допаѓа и на купувачите