.

.

Аукфа модерниот ТВ-штанд на средниот век со врата и складирање за телевизори до 60

Аукфа модерниот ТВ-штанд на средниот век со врата и складирање за телевизори до 60

DEN 0.33
Износ

Современ дизајн на средниот век и современиот стил беспрекорно се комбинираат во овој куриран ТВ-штанд. Изработено од цврсто и произведено дрво во модерна завршница, овој ТВ-штанд удира чиста правоаголна силуета на четири разгорени, зашиени нозе на Даул. Дизајнирано да биде совршено вклопување во која било дневна соба, семејна соба или спална соба додавајќи современа стилизирана функционалност, ТВ -штандот на Центарот за забава Aukfa има четири големи области со отворено полици и една врата за да ја поставите вашата опрема за забава. Производите на Aukfa се произведуваат од одржливо еколошки извори инженерско дрво и се тестирани за издржливост за да трае. Модерната телевизија Aukfa се залага за телевизори до 60 инчи, кабинет за медиуми од дрвена телевизија со складирање, центар за домашна забава за дневна соба, спална соба. Мерење на 26,57 "H x 14.17" D X 53.15 "L Севкупно, овој ТВ -штанд може да смести рамни екрани до 60 " W. Функција : Акцент и елегантен телевизиски штанд - ТВ -штанд за 60 инчи ТВ е дизајниран во тон на акцент комбиниран Изглед на класичен стил, кој создава атрактивна рамка со долг ТВ -штанд, со елегантни тркалезни нозе, погодни за сите простории/спални соби/спални соби, не само под ТВ конзола, може да се користи и како табела за конзола, кабинет за домашно кино, забава Центар или медиумска табела. Прилагодливи ковчези за прилагодено складирање - ТВ -штандот 60 -инчен штанд е дизајниран за поедноставување Значи, жиците нема да бидат испреплетени, помагајќи им на медиумските додатоци со вентилација и дисипација на топлина. може лесно да се избрише со мијалник. Клиренсот под дното на подот е 3 ”, дозволувајќи им на повеќето роботи за чистење во . Цврст и издржлив штанд за дневна соба - еколошки и издржлива табла за честички може да го поддржува центарот за забава за многу години. И влошките на нозете на дното на дрвените нозе спречуваат гребнатини на подот. Максимален капацитет на оптоварување : 150 фунти. Лесно склопување и 24 ч Услуга за клиенти-60-инчен ТВ-штанд доаѓа со сите хардверски делови и чекор-по-чекор прирачник, лесен за склопување за кратко време. Ние нудиме 24 часа услуга на клиентите за какви било прашања или проблеми со ТВ конзолата, ве молиме слободно контактирајте не . Специфициски тип на производ : ТВ -штанд, модерен ТВ кабинет, центар за забава, ТВ конзола, Медиумска конзола за забава, Кабинет за ТВ -штанд . Боја на ТВ -штанд : Рустикален даб. МАТЕРИЈА ЗА ТВ кабинет : табла за честички. Димензии : 26,57 "H x 14.17" D X 53.15 "L. Применлива сцена : Спална соба, дневна соба, дневна соба, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите