.

.

Манор Парк лизгачка врата ТВ штанд за телевизори до 80

Манор Парк лизгачка врата ТВ штанд за телевизори до 80

DEN 2288.00
Износ

Канал шик земја вибс со Харисон ја поврати модерната куќа на Барнвуд Модерната куќа за лизгање на вратата на вратата од Манор Парк. Две лизгачки врати за штала навистина ги носат рустикалните вибрации со метални изложени хардвер и дрво-фронтови. Ставете ги медиумските конзоли, вашите омилени филмови и семејните фотографии на трите прилагодливи полици за да добиете пријатна амбиент што ги сакаат сите ваши гости. Дупките за управување со кабелот ја одржуваат оваа единица уредна. И Центарот за здрав забавен центар е направен од MDF дрво отпорен на искривување и мазен, издржлив ламинат за да можете да уживате во рурална инспирирана естетика за наредните години. Манор Парк лизгачка врата ТВ штанд за телевизори до 80 ", обновен Барнвуд : модерен стил на фарма. Рекламирана финиш на Барнвуд. 3 прилагодливи полици. 80 инчи. Материјали : MDF отпорен на искривување, издржлив ламинат и метал обложена со прав. Собрание : Собрание Потребно со чекор-по-чекор упатства. Собрани димензии : 28 "H x 70" L x 15,75 "W. Пакетни димензии : 6.5 ”H x 75,5” L x 25,75 ”W.

R

Им се допаѓа и на купувачите