.

.

Вокер Едисон Вуд Корнер ТВ штанд за телевизори до 48 - Обновена фарма куќа

Вокер Едисон Вуд Корнер ТВ штанд за телевизори до 48 - Обновена фарма куќа

DEN 2848.00
Износ

Со агол дизајн, оваа 44-инчна конзола е лесна за вклучување на помали простори во вашиот дом. Не само што е заштеда на простор, туку оваа медиумска конзола обезбедува простор за складирање од што било до вашите ДВД-а и електроника до вашите најважни работи или простории. Како функционален ТВ-штанд, може да смести телевизори до 48-инчи. Одликувајќи се со две двокреветни врати со калено безбедносни стаклени плочи, придонесувајќи за мешавината на преоден и модерен стил на фарма. Изработени од високо одделение MDF и издржлив ламинат со детали за ласкаво, дрво жито. Вокер Едисон Црното дрво ТВ ТВ стојат за телевизори до 48 " : направено со мешавина од преоден и модерен стил на фарма. ламинат за издржлив дизајн. Поддржува до 250 фунти . сместуваат повеќето телевизори до 48 во . Двојни врати имаат калено безбедносно стакло. 48in. Висина : 23in. Длабочина : 16in. Ширина : 44in. Стил : модерна преодна. Број на полици : 1. Потребно е склопување : да. Рамка Материјал : Дрво Cu. Ft.) : 2. Достапно во повеќе бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите