.

.

Современ ТВ стојат за телевизори до 80 со фиоки за складирање во бело

Современ ТВ стојат за телевизори до 80 со фиоки за складирање во бело

DEN 1.67
Износ

Уживајте во омилените филмови за акција и авантуристички филмови или спортски игри со овој ТВ -штанд дизајниран да ги задржи повеќето телевизори со рамен екран до 80 инчи и 90 фунти. Со елегантни рачки со современи фиоки и метални нозе што одговараат, ова модерно парче мебел е исто така сигурно дека е убав додаток на секоја просторија во вашиот дом. Отворениот медиумски залив е идеален за електроника како вашата кабелска кутија или конзоли за игри. Овие отворени полици им овозможуваат на сигналите за далечински управувач лесно да ги достигнат вашите компоненти на AV. Три пространи фиоки под заливот на медиуми се совршено место за вашата филмска колекција, семејни игри или други најважни работи за дневна соба како пријатни ќебиња за фрлање. Додадете го овој ТВ штанд во вашата дневна соба, Ден или која било друга просторија која има потреба од складирање за стилска надградба на декор за дома. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 80 "и 90 фунти . Поделената полица за медиуми нуди отворено складирање за AV компоненти и лесен пристап за сигнали за далечински управувач. Задните панели во медиумите заливот помагаат лесно да ги насочувате жиците за електроника. Три фиоки за целосна екстензија за фиоки за продолжување за Сокриено складирање. Метални рачки на фиоки и стапала нудат убав контрастен изглед. Современ стил Парови добро со сите типови домашен декор. склопување со само шрафцигер за глава на Филипс и упатства за лесно следење.

R

Им се допаѓа и на купувачите