.

.

Конзола за црна маса Калистога за телевизори до 70 “

Конзола за црна маса Калистога за телевизори до 70 “

DEN 3.33
Износ

Конзолата за црна маса во Калистога за телевизори до 70 "ќе му даде на вашиот дом поканувачка привлечност што е исто така функционална. Има современа црно дрво ламинат финиш со кабинети со четкани никел, што нуди непречена мешавина на елеганција и издржливост. Две пространи Кабинети со стакло и отворена прилагодлива централна полица се идеални за вашите електронски компоненти, игри, ДВД-а и складирање на додатоци. Пространиот врв опфаќа телевизори со рамни панели до 70 инчи и 135 фунти. Оваа современа ТВ конзола табела дури ви овозможува да ги скриете тие Неверојатни жици со прекин на управувањето со кабелот. Чистиот, модерен дизајн надополнува многу простории за домашна забава. Темната завршница ќе одговара на најразлични декор, овозможувајќи ви разноврсност во начинот на кој го дизајнирате вашиот простор. Има долга, правоаголна форма што ќе се вклопи многу области. Современиот стил на овој штанд го прави идеален за долгорочна употреба. Конзолата за црна маса Калистога за телевизори до 70 "може да направи фантастичен подарок за домаќинство за некој близок. Whalen Calistoga 59 "Црната конзола на црната маса за телевизори до 70" : Сместува ТВ со рамен панел до 70 "и до 135 фунти. Композитно дрво со црна ламинат финиш на модерна ТВ конзола Табела. Дополнителни и ДВД -кабинети за складирање. Отворени прегради за А/В опрема. Современа ТВ конзола Табела има прекини за управување со кабел. Димензии : 59 "W x 18" D x 19 "H. 1-годишна гаранција на производителот. Модел# AVCLEC60-DB. Телевизорите се продаваа одделно. Погледнете ги сите телевизори.

R

Им се допаѓа и на купувачите