.

.

ТВ округот Америвуд Дома Хил се залага за телевизори до 65

ТВ округот Америвуд Дома Хил се залага за телевизори до 65

DEN 2.33
Износ

Дајте му на вашата дневна соба или Ден рустикален преуредување со ТВ штандот на округот Америвуд Хил. Овој ТВ-штанд може да смести повеќето телевизори со рамен екран до 65 "широки или 120 фунти. Направено од ламинирана MDF и табла за честички, потресената кафеава столица за завршна облога со метални нозе обложени со прав за трендовски мешавина на рустикални и современи стилови. 3 врати имаат предниот дел од дрво за уникатен изглед и соодветна циркулација на воздухот за вашите аудио и видео компоненти. Зад 3 врати се 6 полици, 3 прилагодливи, за да го сместите вашиот ДВД плеер, кабелска кутија и ДВД и колекција на игри. Полиците Карактеристики на жицата за да се направат едноставни приклучоци и да ги одржувате жиците организирани. ТВ -штандот се испорачува рамно на вашата врата и бара склопување по отворањето. Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат. Откако ќе се соберат, мерките за ТВ -стојат да бидат 24.375 "ч. x 59,5 "W x 20.625 " d. Америвуд Дома Хил Каунти ТВ ТВ за ТВС до 65 ", измешаниот даб Добијте совршена фокусна точка за вашата дневна соба или човечка пештера со ТВ -кантри на округот Америвуд Хил за телевизори ширина до 65" Заврши дрвокрадци на ламинираните парови на MDF и честички со метални нозе обложени со прав за трендовски мешавина од рустикални и модерни стилови. Зад 3 -те шлакани врати се 6 полици, 3 прилагодливи, за да ја организирате вашата аудио и видео опрема заедно со вашата ДВД и колекцијата на игри. Секоја полица нуди прекин на жицата за да се направат уреди за приклучување во едноставна и да се одржуваат кабелците без затегнување. Телевизискиот штанд се испорачува на вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат. Секоја полица може да задржи до 10 фунти. Собрани димензии : 24.375 "H x 59,5" W x 20.625 "Д. Америвуд Дома наметнува овој производ да биде ослободен од дефекти и се согласува да го отстрани таков дефект. Оваа гаранција опфаќа една година од датумот на оригинално купување. Со над 30 години ' Искуство во мебел РТА, „Америвуд Дом“ нуди широк спектар на производи за мебел за дома за секоја просторија на куќата. Стекнати од Дорел Индустри во 1978 година, „Америвуд Дом“ стана водач на мебелот РТА што расте во спална соба, домашна канцеларија, забава, складирање и младост производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите