.

.

Камино ТВ стојат за телевизори до, Фармхаус Вуд Електричен камин ТВ конзола, центар за забава со складирање, лизгачка врата од штала, режим на греење, осветленост за

Камино ТВ стојат за телевизори до, Фармхаус Вуд Електричен камин ТВ конзола, центар за забава со складирање, лизгачка врата

DEN 2.67
Износ

Дали вашиот украсен декор почнува да изгледа малку здодевен и беспрекорен? Дајте му надградба со рустикалниот шарм и уникатен дизајн на оваа забава за забава од колекцијата на модерната куќа Вампат. Сместува до телевизор од 65 ", што го прави совршено место да се пријави и да се собере за целодневните филмски маратони со семејството или бескрајните часови на видео игри со вашите пријатели. Покажете го најдоброто, заборавете го остатокот - само лизгајте Една од двете врати инспирирани од штала во земјава, има шест прилагодливи полици кои имаат можност да се преселат на различни височини за да создадат флексибилни опции за складирање и прикажување за предмети од сите форми и големини. Најдете простор за нешто од опрема за видео и игри до Ник-нокти и предмети за домашни украси. Haveе имате простор за сето тоа! Исто така, вклучува и управување со кабелот преку затворениот заден панел за да можете да ги задржите сите ваши жици уредни и надвор од вид. Завршени во рустикален сив и детално со прекрасен хардвер, Оваа згодна забава за забава ќе биде главен момент на вашиот дом. [Ексклузивен дизајн] : Направено од ламинирана МДФ и врати за лизгачки штала, топлата бела завршница додава класичен изглед што ќе се спари со постојниот декор. [Прилагодлива температура] : Дизајнирано со 5 осветленост на пламен и прилагодлива температура од 65 ℉ до 95. Исто така, има 2 режими за греење (750 W или 1400 W) кои соодветно вршат прилагодлив капацитет на напојување и за топло и за заштеда на енергија. Загрева простории до 400 квадратни метри . [повеќенаменски дизајн] : ТВ -штанд на камин комбинирајќи 4 продавници со електрично камин може да се користи со или без топлина. Можете да го ставите огништето во кабинетот за да донесете топлина во студената зима и да уживате во 3Д реалниот ефект на пламен во текот на летото . [Управување со кабел] : Лесно криење на сите жици. Тоа помага да ја одржувате вашата дневна соба уредна . [Лесно се склопува] : Вклучена е јасна инструкција, која има јасни илустрации и описи.

R

Им се допаѓа и на купувачите