.

.

Twin Star Home Modern Farmhouse TV Stand за телевизори до 65 ”со стаклени врати, бор од Вест Поинт

Twin Star Home Modern Farmhouse TV Stand за телевизори до 65 ”со стаклени врати, бор од Вест Поинт

DEN 0.67
Износ

Со рустикални акценти и модерен шарм на фармата, овој ТВ -штанд е совршена надградба за вашата дневна соба. Неговите калено стаклени врати им овозможуваат на сигналите за далечински управувач да поминат до електрониката, додека сечење на задните панели ги контролираат неуредните жици. Прилагодливите полици во секој кабинет и центарот за складирање нудат флексибилно складирање за филмови, фрлаат ќебиња, далечински управувачи, додатоци за игри и многу повеќе. Без разлика дали е филм за ноќна ноќ или игра, штандот има повеќето телевизори до 65 инчи и 60 килограми за да можете да уживате во гледањето со пријателите и семејството. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 65 ”и 60 lb . две странични ормани со една прилагодлива полица во рамките на секоја од нив. Вратите со калена со стакло овозможуваат да поминат сигнали за далечински управувач. Вратите на кабинетите се карактеризираат со рустикални мулиони за шик модерен стил на фарма. Преминувањето на пресеците на задниот панел Одржувајте ги жиците уредни и оставете лесно поставување на компонентите. Кога се купува како сет, доаѓа со електричен вметнат камин што обезбедува дополнително греење на зоната за да ви помогне да заштедите пари. Ефектот на пламенот може да се оперира со или без топлина, обезбедувајќи амбиент на нежен возен оган во текот на целата година. Изберете помеѓу современите медиуми за пожарни стакло или реалниот сет на дневник и Ембер кревет (вклучени и двете опции). Вклучен хардвер за ограничување на советите.

R

Им се допаѓа и на купувачите