.

.

Манор Парк Фармхаус врата ТВ стојат за телевизори до 50

Манор Парк Фармхаус врата ТВ стојат за телевизори до 50

DEN 2464.00
Износ

Поставете се за филмските ноќи собрани околу фармата Манор Парк Фармхаус 1 врата ТВ штанд за телевизори до 50 ”. Grooved вратата и природната завршница обезбедуваат пријатно чувство што можат да уживаат сите членови на семејството и гостите. Чувајте ги компонентите на медиумите на прилагодливите полици и каблите за затегнување преку пристаништата за управување со кабелот за да спречите tangles. Просторот со отворен приказ е совршен дом за широка колекција на филмови, албуми за семејни фотографии или игри на табли. Манор Парк Фармхаус 1 врата ТВ штанд за телевизори до 50 ", Барнвуд : модерен стил на фарма. Рекламирана финиш на Барнвуд. 1 жлебна врата со атрактивни, изложени шарки. Инчи. Пристаништата за управување со кабелот ги одржуваат каблите уредни. Користете како вклучена или странична табла. Направени од MDF дрво отпорно на искривување, издржлив ламинат и челик обложена со прав. Бродовите готови за склопување со чекор-по-чекор упатства. Собрани димензии : Собрани димензии : Собрани димензии : Собрани димензии : Собрани димензии : Собрани димензии : 24 "H x 44" L x 16 "W. Пакувани димензии : 7" H x 49 "L x 20" W.

R

Им се допаѓа и на купувачите