.

.

ТВ-штанд на вратата од штала од средината на век, Центарот за забава со дрво со прилагодливи полици, сива боја

ТВ-штанд на вратата од штала од средината на век, Центарот за забава со дрво со прилагодливи полици, сива боја

DEN 1.33
Износ

ТВ-штанд на вратата од средината на век, штанд за телевизори до 65 инчи, центар за забава од дрво со прилагодливи полици, сива [дизајн на фарма и димензии] : Овој ТВ-штанд е изработен од висококвалитетно произведено дрво за до 65 "ТВ со рамен екран. Поддржува UP до 240 фунти. Димензии : 57.9 "L *15.7" W *28 "H . [Мултифункционални полици за складирање и прилагодување] : Овој ТВ кабинет обезбедува изобилство на складирање со ормани и полици во секоја, сите три прилагодливи полици за флексибилни за употреба . [Систем за управување со кабел] : ТВ -штандовите има дупки за кабел дизајнирани на врвот за криење на грозни жици. Карактеристики за управување со кабел за извршување на жици во задниот дел на ТВ -штандот . [Лесно за склопување и чистење] : Овој кабинет за складирање доаѓа со јасна и кратка инструкција, која има илустрации и описи напред напред. И неговата непречено насликана површина е водоотпорна и лесна за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите