.

.

Sauder Soft Modern TV се залага за телевизори до 70, бледо даб

Sauder Soft Modern TV се залага за телевизори до 70, бледо даб

DEN 2848.00
Износ

Чувајте ја вашата дневна соба или ден да изгледате одлично со меката модерна кредитна модерна кредит на Саудер. Sauder Soft Modern Pale Oak Entertainment Credenza за телевизори до 70 " : Сместува телевизори со рамни панели до 70" до 135 фунти. Мек модерен стил. 3 фиоки со метални тркачи и безбедносни постојки имаат патентиран систем за склопување на T-заклучување. Материјална содржина : Инженерско дрво. Пале дабов финиш. 5-годишна гаранција. Потребно е собрание. Димензии : 72.24 "W x 19.98" D X 20.75 "H. Model# 414986. Телевизорите се продаваат одделно. Погледнете ги сите телевизори . Веб-страница за чување пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии што може да не се вклопат во стандардна големина Возило. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Поле 1 Димензии : 78,87 "L x 20,63" W X 4.44 "H; Тежина : 104,83 фунти. Поле 2 димензии : 76 "L x 19.25" W x 3.69 "H; Тежина : 87,4 bs.

R

Им се допаѓа и на купувачите