.

.

Манор Парк во средината на век модерна ТВ-штанд со 2 врати со ТВ до 65 “, крајбрежен даб

Манор Парк во средината на век модерна ТВ-штанд со 2 врати со ТВ до 65 “, крајбрежен даб

DEN 3999.84
Износ

Модернизирајте го вашиот центар за забава со модерниот ТВ-штанд со 2-врата со ремен со 2-врата со ТВ до 65 “. Со фронтови на вратите и стилски метален хардвер, ова парче е исто толку модерно колку што е функционално. Две врати со шарки се отвораат за да се открие просторот за складирање на конзолите за стриминг и колекциите на игри, додека отворениот коцки ви овозможува да прикажете декор или ДВД -а. Погодните пристаништа за управување со кабелот помагаат да се провери технологијата за крајната организирана поставка. Зачудувачката градба на ова парче прави забава во стил ветре. Сместува телевизори до 65 ". Современ стил од средниот век. Бродовите готови за склопување со чекор-по-чекор упатства. Собрани димензии : 16" H x 58 "L x 16" W. 1 Отворен дел за складирање. Направено од искривување -резистентен MDF и траен ламинат. 2 пристаништа за управување со кабелот ја одржуваат технологијата. Поставете/S-JMQHQZKO-/HEDCYUCOHNOJVBDHCXPC.

R

Им се допаѓа и на купувачите