.

.

Благородна куќа Зули ТВ штанд со лизгачки врати и фиоки за телевизори до 49

Благородна куќа Зули ТВ штанд со лизгачки врати и фиоки за телевизори до 49

DEN 2.67
Износ

Донесете дома телевизиски штанд што ги истакнува само најдобрите делови од вашиот внатрешен простор со својот рачно изработен дизајн и зачудувачки акценти. Одликувајќи се со прекрасно манго дрво за еден вид дизајн, овој додаток носи незгоден модерен индустриски изглед во вашиот дом, надополнет со неговите мазни метални акценти. Овој штанд е завршен со многу простор за складирање, што ви дава доволно простор да ги организирате вашите предмети. Мешајќи беспрекорно со постојниот декор, овој телевизиски штанд ќе го изнесе најдоброто од вашиот внатрешен простор. Современа индустриска : Нашиот ТВ -штанд вклучува елегантни метални акценти со богато, цврсто дрво за да создаде недооценет модерен индустриски дизајн. Одликувајќи се со извонредна метална контрастна од манго Вуд, овој додаток нуди шик естетски за секој дом. Рачно изработен дизајн : Овој додаток е стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза. Сите природни варијации, како што се индивидуално применети метални трим, не се недостатоци на производи, туку, ќе обезбедат дека вашата набавка е навистина еден-на-еден вид производ. Манго дрво : Манго дрво има прекрасни златни кафеави со својствени варијации во зрна, текстура, јазли од дрво и боја што доаѓаат од распрснување, правејќи го секое парче едно од еден вид. Ова дрво исто така нуди природни варијации во интензитетот на знаците на пила, бидејќи тие се внимателно нацртани од занаетчии. Не само што ова тврдо дрво покажува уникатни обрасци и добро ги носи дамките, туку исто така нуди густа издржливост за да се спротивстави на абење и солза. Простор за складирање : Овој ТВ -штанд нуди еден кабинет и две фиоки за чување и организирање на вашите предмети. Кабинетите користат уникатна лизгачка врата што не само што донесуваат одличен стил на ова парче, туку се исто така погодни за одржување на какви било медиуми и за складирање на други разни предмети. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Овој ТВ -штанд е 47,00 ”W x 18.00” d x 20,00 ”h и може да смести до 49” телевизија. Willе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на овој шармантен штанд. Вклучува : Еден (1) ТВ штанд. Материјал : Манго дрво. Материјал за рамки : железо. Заврши : Природно. Заврши рамка : Црна. Рачно изработени детали. Не е потребно собрание. Димензии : 18,00 инчи длабоко x 47,00 инчи широк x 20,00 инчи високи.

R

Им се допаѓа и на купувачите