.

.

Ianулијан издлабена сива ТВ штанд за телевизори со рамен екран до 70 “

Ianулијан издлабена сива ТВ штанд за телевизори со рамен екран до 70 “

DEN 2.00
Износ

Овој ТВ -штанд нуди разноврсност и стил што ќе се меша маестрално во секоја дневна соба или канцелариска област. Acme Julian Sandwashed Grey TV Stand за телевизори со рамен екран до 70 " : одговара на повеќето телевизори со рамен панел до 70". Правоаголен ТВ штанд. 4 стаклени врати. 1 полица внатре. Телевизорите се продаваа одделно. Погледнете ги сите телевизори.

R

Им се допаѓа и на купувачите