.

.

Подобри домови и градини Лана модерна 3-во-ТВ конзола

Подобри домови и градини Лана модерна 3-во-ТВ конзола

DEN 1.67
Износ

TV-конзолата LANA Modern 3-во-1 ТВ-конзола обезбедува 3 начини за прикажување на вашиот ТВ со рамен панел. Прво, монтирајте го вашиот телевизор на вклучената монтажа на плови за да му овозможи на ТВ да се врти и навалува без да го прикачи на идот. Вклученото монтирање на wallидот за навалување може да се користи за монтирање на телевизорот директно на wallидот ако се претпочита. Покрај тоа, можете да ја користите вашата конзола како приказ на горниот дел од табелата. Две големи отворени полици обезбедуваат доволно простор за поставување опрема и компоненти A/V, додека двете големи фиоки се идеални за складирање на медиуми и додатоци. Погодни странични кобици, исто така, може да се користат за складирање на мали предмети како далечински управувачи. Стилистички, дизајнот на конзолата е и на задачата. Цврста челична рамка и и ламинатната конструкција е завршена во длабоки тонови на тост кафеава пепел. На врвот на конзолата се карактеризираат златни метални ленти што ја надополнуваат рустикалното дрво. Додадете други предмети од подобри домови и градини Лана модерна колекција за да го завршите вашиот центар за забава, семејна соба или ден. Држете повеќето 42 "до 70" телевизори со рамен панел до 135 фунти. 3 начини за прикажување на телевизори со рамен панел : монтажа на плови, монтирање на wallидови и таблети. 45º вртење и 11,5º функција на навалување. 2 Преголеми фиоки за медиуми и складирање на додатоци. Вклучен Универзален ТВ wallид и хардвер. Цврста челична рамка со рачно насликана златна завршница. Тост -кафеава боја на пепел. Потребно е собрание. 3Д Интерактивно упатство за склопување достапен преку бесплатна апликација BILT (Преземете од App Store или Google Play). Димензии : 59,75 "W x 21" D x 28 "до 59,25" H (151,8 cm x 53,3 cm x 71 cm до 150,5 cm). Модел# BH47-084-899-01.

R

Им се допаѓа и на купувачите