.

.

3-во-ТВ-штанд со вртење и навалување на забавата за забава за 32 -70 Плазма LCD, LED, OLED рамен заоблен екран телевизори

3-во-ТВ-штанд со вртење и навалување на забавата за забава за 32 -70 Плазма LCD, LED, OLED рамен заоблен екран телевизори

DEN 1.00
Износ

Овој ТВ штанд со дрвени подови со монтирање ќе одговара на повеќето 32 37 40 42 43 46 47 50 55 60 65 70 инчи плазма LED LED LCD рамни и заоблени екрани, компатибилни со Samsung, Sony, LG, TCL, Hisens, Sharp, Insignia, Vizio, Haier , Toshiba, Element, Westinghouse, Curtis, Dynex и така натаму. За да бидете сигурни дека оваа монтажа ќе се вклопи, треба да ја осигурате моделот на ВЕСА Болт на вашиот телевизор во задниот дел на ТВ Фолс помеѓу овие две големини : 200мм х 200мм до 600мм x 400мм. Карактеристики : ▪ Овој кат ТВ штанд со монтирање изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу SAPCE. ▪ Тоа е конбинација на полица и монтирање, што е повеќе, монтирањето може да се врти да ве натера да имате совршен поглед. ▪ Овој кат ТВ штанд со монтирање е вашето решение што не треба да направите дупка на вашиот wallид и може да се смести во кое било место од вашата куќа. ▪ Тоа е мала големина на просторот го прави совршен за ТВ и сè уште може да ги држи вашите компоненти и ДВД -а. ▪ Вклучената монтажа има до 70 "ТВ и ги крие сите жици по задниот панел. Спецификации : ▪ Вртено : ± 30 степени ▪ Прилагодлив за висина : 47,7" /51.6 ". Капацитет : до 50kg/110 bs ▪ VESA шема : 200mm x 200mm, 300mm x 200mm, 300mm x 300mm, 400mm x 200mm, 400mm x 300mm, 400mm x 400mm, 500mm x 300mm, 600mm x 200mm, 600mm x 400mm пакет Вклучен : 1 x дрвена основа ▪ 1 x метал пост and ▪ 1 x Монтажа ▪ 1 x Прирачник за инсталација ▪ 1 x Сет на хардверски делови ▪ 1 x Постави завртки.

R

Им се допаѓа и на купувачите