.

.

Пловечки центар за забава, монтирана медиумска конзола, модерен висички ТВ -штанд, Црн и златен орев

Пловечки центар за забава, монтирана медиумска конзола, модерен висички ТВ -штанд, Црн и златен орев

DEN 1439.84
Износ

Едноставниот дизајн ја прави оваа лебдечка ТВ полица лесно да го надополни секој стил на соба или мебел и ослободува вреден простор за подот. Доаѓа со една отворена полица совршено за ДВД плеери, DVRS, HD Recorders, кабелски ТВ -кутии, AV компоненти, системи за игри, за складирање на ЦД -а, ДВД -а и кој било друг медиа плеер, ЦД -а, кутија за кабелски кутии, конзола за игри, ТВ компонента. Двете странични ормани обезбедуваат дополнителни потреби за складирање. [Гроздобер дизајн] : Оваа полица поставена на wallидови е идеална за спални соби, дневни соби, салони или кујни како полица или биро. Димензиите се 43,3*11.8*6,85 "(L X W X H). Погоден е за 16in и 21in столпчиња . [Мулти складирање и скриен кабинет] : Со прикажување на простори за складирање, оваа телевизиска полица поставена е совршена за одржување на ТВ компоненти, игри Додатоци, книги, декори. Скриените врати од обете страни можат вешто да ја задржат приватноста, центри на вратата на нередот за конзоли за игри, стерео, ДВД плеер, ЦДС . [Управување со жица и заштеда на простор] : Кабелски дупки за криење на неуредни кабли, чување на вашите работи уредно организиран. Дизајнот на wallидови не зазема многу простор и го ослободува вреден простор за подот . [Трајни и стабилни] : Оваа лебдечка полица е отпорна на вода и е изградена со години. Доаѓа со монтирање на хардвер за стандардна инсталација на wallидови од дрво, Пловечката ТВ конзола може да задржи до 55 фунти., Комплименти на televisionидна телевизија до 50 "(не е направена за поддршка на ТВ) . [Лесна инсталација и без ризик] : Оваа полица за лебдечка конзола работи со сув wallид, дрвена Wallид, малтериран wallид, цврст wallид (не работи со wallид од шуплина, wallид на гипс табла).

R

Им се допаѓа и на купувачите