.

.

Mount Universal TV BASE BASE SWIVEL TABLETOP TV Stand to TVS со рамен екран XBO One TV компонента Vizio DSV7003

Mount Universal TV BASE BASE SWIVEL TABLETOP TV Stand to TVS со рамен екран XBO One TV компонента Vizio DSV7003

DEN 1375.84
Износ

Дали сè уште го вознемирувате wallидот за дупчење? Иновативна технологија, надградена верзија на ТВ-кат-кат-столб, ставен wallид поставен, значително заштеди простор; Не го уништувајте wallидот за декорација. Поголемо лежиште на оптоварување, овој вид решетка може да се вчита (50) кг. Тоа е многу издржлив. ТВ може да се ротира наоколу; Заградата има три брзини за да се прилагоди повеќе не исти. Системот за управување со жицата може ефикасно да управува со жицата, правејќи го вашето секојдневно одржување и чистење поудобно. 【Одговара на 65-80 "телевизори и монитори】-штандот на вкупната големина 31,4 (W)*15 (D)*41.6 (H) инчи, вклопувајте повеќето 65 70 75 75 80 инчни рамен криви на екран ТВ. Пред да го купите овој штанд, ве молам Осигурете се дека шемата на ВЕСА на вашиот телевизор паѓа помеѓу овие две големини : 200 (ч) мм x 200 (w) мм до 600 (ч) мм x 800 (w) мм, ве молиме свртете се на третата слика на страницата за воведување на производот за страницата за воведување на производот за Повеќе детали . 【Прилагодување на вртење и висина】-ТВ-штанд што доаѓа со прекрасна функција за прилагодување на вртење и висина. Може да гледате телевизија од каде било во вашата соба со секој агол на вртење од 50 степени што ќе направи движење на вашиот телевизор . Едноставно прилагодете ја висината на куката нагоре и надолу 2.36 '' Направете да имате пригоден агол на гледање . 【Безбедна и силна структура】 - Дебела и безбедна темпераментна стаклена полица изградена силна база на ТВ -штанд за поддршка на пол -дежурниот столб и ТВ. Безбедно "безбедно" безбедно " Заклучување на заградите „Дизајн за да го заштитите вашиот телевизор што не паѓа од случајно лизгање . 【Дизајн и мултифункционално】 - овој универзален ТВ -штанд и АВ штанд дизајниран да го ажурира вашиот ТВ -штанд на Орингнал, исто така, може наместо да ја заградува wallидот ТВ заграда, но нема потреба да вежбајте го вашиот прекрасен wallид. Повеќе за вас, овој штанд за вртење на ТВ, вклучувајќи управување со кабел и доволно широка полица за медиуми за да ги одржите вашите аудио видео додатоци, како што се DVR DVD Bluray Players Cable Consos Consoluty Satellite Xbox PS3.

R

Им се допаѓа и на купувачите