.

.

Концепти за погодност Дизајн2Го ТВ штанд

Концепти за погодност Дизајн2Го ТВ штанд

DEN 4335.84
Износ

Концепти за погодност Дизајн2Го ТВ штанд, до 46 "Поддршка за екранот, 45 lb капацитет на оптоварување, 3 x полица (VES), 20 " Висина x 15,8 "Ширина x 15,8 " Длабочина, богато црно, дрво жито, меламин, фурнир , Табла за честички, пластични концепти за погодности дизајни2Го ТВ -штанд дизајниран да обезбеди удобна позиција за гледање. Овозможува максимално оптоварување од 45 lb, обезбедувајќи целосна заштита на вашата опрема. ТВ -штанд - Совршена во големина за да го направите гледањето исклучително удобно. Исто така, поддржува до 46 ". Управување со кабел - помага да се задржат и организираат каблите. Изработени со траен и здрав меламин.

R

Им се допаѓа и на купувачите