.

.

Двокреветна starвезда Дома лизгачки штала врата фарма куќа ТВ штанд за телевизори до 70 старо дрво бело

Двокреветна starвезда Дома лизгачки штала врата фарма куќа ТВ штанд за телевизори до 70 старо дрво бело

DEN 1.33
Износ

Уживајте во модерниот шарм на фармата со овој ТВ штанд кој има повеќето телевизори со рамен екран до 70 инчи и 70 килограми подготвени за сите вечери на вашиот семеен филм, големи игри во недела и маратони со стриминг. Вистинските врати за лизгачки штала нудат забавен, рустикален изглед и непречено летајте по металниот железнички хардвер за да се отвори и затвори. Двете странични ормани имаат две прилагодливи полици секоја и отворена, централна полица за полици има и две прилагодливи полици. Резултатот е тони простор за складирање за кабелски кутии, DVR, конзоли за игри, друга опрема за AV, па дури и ножеви што ги сакате. Дупките за поминување во задниот панел Управувајте со рутирање на кабелот за да спречите затегнување и додајте вентилација за да се излади електроника. Ако сакате да ја надградите целата своја дневна соба, не заборавајте да го видите остатокот од колекцијата, вклучително и кабинет за акцент, клупа за складирање и табела за конзола. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 70 "и до 70 фунти . Димензии на производот : 63,38" W x 15.5 "D X 31.88" H. Димензии на кутијата за испорака : 68.0 "W x 20.0" D x 9.0 "H. H. Barn Style Doors Doors Doors Doors Doors Style Style Полета по металниот железнички хардвер за лесен пристап до централните полици, како и страничните ормани за складирање за складирање на системи за игри, кабелски кутии и други компоненти на АВ. Мултифункционалниот штанд може да се користи во дневната соба како ТВ-штанд, во трпезаријата како странична табла, или на друго место за прикажување и складирање. Две прилагодливи центри полици и две прилагодливи полици во секој страничен кабинет. Плачен врв за додаден рустикален шарм. Задните панели овозможуваат рутирање за електронски жици и спречуваат заплеткани жици.

R

Им се допаѓа и на купувачите