.

.

Лесна фарма куќа стакло и дрво Телевизија Застанете за ТВ со кабинети за складирање.

Лесна фарма куќа стакло и дрво Телевизија Застанете за ТВ со кабинети за складирање.

DEN 1439.84
Износ

RGB лесна фарма куќа стакло и дрво 60 инчи телевизиски штанд за ТВ 75 инчи со 4 кабинети за складирање. Дизајн на врата со стакло : ТВ-штанд доаѓа со 2 видливи стаклени врати и 2 отворени врати, овозможувајќи лесен пристап до сите потреби . Цврста рамка : оваа Центар за забава направен од висококвалитетна материјална рамка од дрво и задебелена таблета. Се чувствувате уверено да го поставите вашиот телевизор на овој низок ТВ -штанд и да уживате во вашето семејство време . Управување со кабел : Со управување со кабел им овозможува на жиците да се одржуваат во уредување и можат лесна организација за дневни артикли . Динамички LED систем : Овој бел ТВ -штанд доаѓа со 16 LED светла во боја, создавајќи убава атмосфера во вашата дневна соба или спална соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите