.

.

Црна лебдечка ТВ -штанд монтирана, конзола за медиумска конзола за внатрешни работи за спална соба за дневна соба, 41 “

Црна лебдечка ТВ -штанд монтирана, конзола за медиумска конзола за внатрешни работи за спална соба за дневна соба, 41 “

DEN 1439.84
Износ

ТВ конзолата поставена со wallидови има модерен стил со изглед на лебдечка полица. 2-нивоа полиците нудат простран простор за прикажување, помагајќи да ги одржувате вашите работи во ред. Конзолата поставена на wallидот има сокриено управување со жицата и може да се собере за неколку минути. Пловечки ТВ штанд центар за забава, 2-ниво лебдечки ТВ медиумски полица за дневна соба. Заштеда на простор : Нашата лебдечка ТВ се залага за Wallид, кој може да го ослободи подот. И неговата 2 нивоа на полиците одлични за предмети за продавници, како што се ЦД-а, рутер, далечински проектор и сл. Конзолата за лебдечки ТВ медиуми може да одржи до 55 фунти . Управување со жица : Дизајнирано со капакот на кабелската дупка, може да ги задржи сите жици организирани и да има добра класификација . Лесно се склопува : Доаѓа со чиста инструкција за собрание и етикетирани завртки или табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, табли, етикетирани завртки или табли, Лесно е да се следи и да се соберат.

R

Им се допаѓа и на купувачите