.

.

Електричен камин ТВ-стенд- за телевизори до 48 конзола, полици за медиуми, далечински управувач, ЛЕР пламен од северозапад

Електричен камин ТВ-стенд- за телевизори до 48 конзола, полици за медиуми, далечински управувач, ЛЕР пламен од северозапад

DEN 1.00
Износ

Додадете искра на стил во која било просторија во вашиот дом со хонорарните отворени полици Дизајн Електричен камин ТВ штанд на северозапад. Овој здрав центар за забава во топла црно-кафеава стопанска завршница е идеален за телевизори со рамен екран до 48 ”и пет отворени полици создаваат изобилство функционално складирање за кабелски кутии, играчи на ДВД и Blu-ray, книги, филмови и домашен декор. Конзолата за вметнување на огништето се одликува со енергетски ефикасен LED пламен поставен на реални блескави дневници и ембер кревет со 5 нивоа на осветленост и прилагодливи поставки за топлина- сите од нив можат да бидат контролирани од страна на рачниот панел или од вклучениот далечински управувач за дополнителна погодност. Поддршка за припишување. Хардверот е вклучен за да обезбеди дополнителна заштита и поддршка. Разновидниот камин без вентилатор може да се користи со или без топлина да се овозможи целогодишно уживање и флексибилност за да се донесе амбиент во која било просторија, секоја сезона! Загарантирано загарантирано Северозапад е посветено на обезбедување на потрошувачите апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. Белешка : Ова е ексклузивен производ на северозапад и само електрични камиони ТВ -штандови се загарантирани да бидат оригинални. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Функционален декор додадете искра на модерен стил со оваа забавна конзола што може да одржи ТВ со рамен екран од 48 ”, сите ваши медиуми, филмови и многу повеќе! Комплиментирајте го вашиот дом или канцеларија со пополнување на полиците со книги, рамки или предмети за украси. Лесна погодност-Овој телевизиски штанд има 5 фиксни отворени полици за складирање, удобен слот за управување со кабелот, хардвер против прицврстување, далечински управувач со претходно инсталирана батерија CR2025 и може да загрее до 400 квадратни метри простор. Енергетска ефикасна- заштеда на трошоците за електрична енергија никогаш не било полесно! Заедно со LED технологијата на пламен што бара помалку енергија за да го загрее вашиот дом, ова камин има безбедносен уред за отсекување на термички за да го спречи прегревањето. Користете ја целата година- Овој разноврсен камин може да се користи со или без топлина за најголема флексибилност на удобност и амбиент. Уживајте до 5 нивоа на осветленост на пламен поставени на реални- блескави дневници во секоја просторија, секоја сезона. Детали за производот- Материјал : МДФ дрво со фурнир, челик, калено стакло и пластика. Димензии : (л) 48 ”x ​​(w) 15” x (h) 28 ”. Должина на кабелот : 6 нога. Енергија : 1500 вати, 5110btus, 120 V. Наведена CSA. Ограничување на тежината : 129 фунти. Со далечински управувач.Која : Вудграјн црна/кафеава. Електрична ТВ-ТВ-Стипендии за телевизори до 48 "конзола, полици за медиуми, далечински управувач, ЛЕР пламен од северозапад.

R

Им се допаѓа и на купувачите