.

.

ТВ -штанд за ТВ, центар за забава за телевизори, ТВ -штанд со складирање, ТВ кабинет Aukfa со електричен камин, полици за складирање, врата од кабинетот со ратан мрежа и ?

ТВ -штанд за ТВ, центар за забава за телевизори, ТВ -штанд со складирање, ТВ кабинет Aukfa со електричен камин, полици за складирање,

DEN 1919.84
Износ

ТВ -штанд за 65 инчи ТВ, центар за забава за телевизори, ТВ -штанд со складирање, ТВ кабинет Аукфа со електричен камин, 4 полици за складирање, врата од кабинетот со ратан мрежа и макара, 58 "x15,5 " x26 ", сив класик Дизајн : Дрво жито и едноставни линии на оваа ТВ -штанд за 65 инчи ТВ направи овој ТВ да изгледа класичен и елегантен, исушениот среден даб со сива боја со ратан мрежа додава рустикален апел во вашата дневна соба или простор за забава. Може да се користи како ТВ -штанд, исто така совршен за софа табела, табела за ходникот, центар за забава, штанд за медиуми, табела за конзола за складирање, итн. Лесен за склопување : ТВ -штандот со складирање има јасна инструкција, која има илустрации и описи. Секоја завртка и пин има Неговиот сопствен код и табли се јасно обележани за да ви помогнат лесно да го разберете процесот на склопување. Препорачува соработка за 2 лица. Обилно складирање : Нашиот ТВ кабинет Aukfa со електричен камин помага да го натера вашиот дом да се чувствува и уреден. Четири полици можат да се прилагодат Според смесаните ТВ компоненти. Вратата на кабинетот со макара нема да стиска или да направи бучава кога е затворена, ТВ -штандот нуди затскриен простор за да ја заштити вашата приватност. Вклучете камин : Овој вметнат камин има реален ефект на пламен што може да се користи со или без топлина. Вметнувачот загрева просторија до 400 квадратни метри (4600 BTU) и се приклучува во стандарден излез од 120 V. Спецификации : ТВ -штанд со камин материјал Топ : MDF 30мм Рамка : иверица+ратан нето камин : стакло+челична плоча+пластика+електронски компоненти преку заштита на температурата Да Потребно е склопување Да, да се потребни дополнителни алатки потребни сите алатки вклучуваат гаранција за производи шест месеци тежина и димензии целосен производ на целокупниот производ Димензија. Севкупна димензија : 58 ”x15,5” x26 ”. Големина на складирање : 14 ”x14” x10 ”. Големина на камин : 18 ”x17” x3 ”. Број на пакет 1. Севкупна тежина 126 bs. Капацитет на тежина 250 bs.

R

Им се допаѓа и на купувачите