.

.

Uspridefurniture Galileo TV Stand со врати за телевизори до 70

Uspridefurniture Galileo TV Stand со врати за телевизори до 70

DEN 3.33
Износ

Дефинирано со неговиот низок профил и рационализирана силуета, овој модерни ТВ-штанд на сивиот век од средниот век е преполн со модерна талент од средниот век. Основана на врвот распрсна нозе. Отворената полица од едната страна обезбедува место за ДВД-плеер и збирка филмови, додека кабинетот со две врати од друга страна нуди складирање надвор од видот за какви било шанси и крај што сакате да ги намалите. Оваа конзола за складирање ќе направи практичен додаток во вашиот дом. Ова делото за буџетот спортува неутрална дамка од дрво, која работи добро со повеќето палети на бои. Карактеристики : Спликани нозе во стилот на средниот век. Кабинет со две врати. Вклучени кабинети. Број на ормани : 1. Број на внатрешни полици : 6.

R

Им се допаѓа и на купувачите