.

.

Телевизија Бео Риџ се залага за телевизори до големината на екранот со полиците на Си, сив даб

Телевизија Бео Риџ се залага за телевизори до големината на екранот со полиците на Си, сив даб

DEN 1.00
Износ

Со обичен стил и едноставен дизајн, овој ТВ се чувствува како дома. Може да поддржува ТВ со рамен екран до 60 инчи и 75 фунти, на овој ТВ-штанд има заден панел на монистра и полици со отворено за да додаде удобност и леснотија во вашата соба. Три делови од полиците со отворен предност значат дека имате доволно простор за DVR, конзоли за игри, кабелски кутии и што било друго што е потребно во вашата област за забава. Дупките во задниот дел на штандот го прават управувањето со кабелот лесно да ги одржуваат работите уредни. Овој штанд е толку разноврсен што може да се користи како софа или табела за сала. Добро обележаните хардвер и логички упатства во упатството на сопственикот го прават склопот едноставно. Пенка за допир е вклучено за да помогне во заштитата на вашата инвестиција и да го зачувате изгледот на вашиот ТВ-штанд. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 60 "и до 75 фунти . Дизајн инспириран од земја со сив даб финиш, задник на монистра и заоблена, горните панели над отворените странични ормани. Три отворени прегради за складирање со по една прилагодлива полица. -Да-склопување, вклучува упатства за сопственик и лесни за следење. Удобен простор за складирање на системи за игри, кабелски кутии и други компоненти на АВ. Интегриран систем за управување со кабел CMS® се крие и управува со грозоморни жици и кабли. Хардвер за ограничување вклучен за да се спречи несреќи и оштетување на ТВ -штандот. 1 година ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите