.

.

Пловечки ТВ штанд со светла LED светло, wallид монтиран ТВ Шлеф, Центар за забава конзола Стенд со кабинети за складирање за спална соба за дневна соба

Пловечки ТВ штанд со светла LED светло, wallид монтиран ТВ Шлеф, Центар за забава конзола Стенд со кабинети за складирање за

DEN 1851.04
Износ

ТВ -штандот за виси wallидови може да заштеди повеќе домашен простор, особено погоден за семејства со деца, во споредба со стерео ТВ -штанд, лебдечки ТВ -штанд може да ги избегне децата кои играат во дневната соба кога ќе ги допрат мебелот и повредата. 70-инчен центар за забава на медиумска конзола под ТВ е посоодветен за повеќето домашни декор 【Шарен светло ТВ штанд】 ТВ-штандот доаѓа со 4 M/13.1ft 16 бои LED ленти светла со моќност од 5 V, 30 W, создавајќи убава атмосфера на вашата Дневна соба. Сертификацијата CE и ROHS се наведени за да ви обезбедат безбедна и здрава животна средина. 【Mutil Storage & Shidden Cabine】 : Во кои има простори за складирање, оваа телевизиска полица поставена со wallидови е совршена за одржување на ТВ компоненти, додаток за игри, книги, декори. Скриените врати од обете страни можат вешто да ја задржат приватноста, да ја вратат центрот на нередот за конзолите за игри, стерео, ДВД плеер, ЦД -а. 【Гроздобер дизајн】 : Оваа полица поставена на wallидови е идеална за спални соби, дневни соби, салони или кујни како полица или биро. Димензиите се 41,7*11.8*6,85 "(LXWXH). Погоден е за 16in и 21in столпчиња. 【Трајни и стабилни】 : Оваа лебдечка полица е водоотпорна и е изградена со години. Доаѓа со монтирање на хардвер за стандардна инсталација на wallидови од дрво, летовирање на wallидот на woodидот од дрво, летовирање на wallидот на woodидот од дрво, лето-летната инсталација на wallидот, летото, летово, лето. ТВ конзолата може да има до 55 фунти, комплиментира телевизија поставена со wallидови до 50 "(не е направена за поддршка на ТВ). 【Лесна инсталација и без ризик】 : Оваа полица за лебдечка конзола работи со сув wallид, дрвен wallид, малтериран wallид, цврст wallид (не работи со wallид на шуплината, wallид на гипс табла). За какво било проблем со производот, замена, ве молиме контактирајте со нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите