.

.

Саудер Садлер Веј ТВ се залага за телевизори до 65

Саудер Садлер Веј ТВ се залага за телевизори до 65

DEN 2848.00
Износ

Додадете допир на топлина, едноставност и стил во ноќите на вашиот семеен филм. Оваа модерна ТВ -ТВ -штанд ја реанигира вашата дневна соба со рустикален шарм и уникатен дизајн од колекцијата „Садлер Веј“. Оваа ТВ -кредитнза опфаќа 65 ТВ со тежина до 70 фунти. Или може да стои сам како декоративна кредит за прикажување и складирање на влез, трпезарија или други најважни домови. Овој ТВ штанд на фармата вклучува две врати за штала инспирирани од земја што се отвораат за дополнително скриено складирање. Оваа забава за забава вклучува три прилагодливи полици, вклучително и по една зад секоја врата, за да се сместат предмети од различни височини што значи дека можете да го прилагодите вашето искуство за складирање! Овој ТВ штанд на Credenza исто така вклучува управување со кабелот преку затворениот заден панел за да можете да ги задржите сите ваши жици уредни и надвор од вид. Завршено во Орчард даб и детално опишано со прекрасен хардвер, овој ТВ штанд со дрвена куќа ќе биде едноставен, но зачудувачки центар на вашата дневна соба. Се надеваме дека ви се допаѓа тоа што го гледате. Нашите дизајнери патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите во трендовите на стил, финиш и боја. Ова инспиративно патување во светот е евидентно во најсовремените и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Други прифатливи мебел од колекцијата (продадени одделно) се достапни за да се заврши изгледот. Додадете допир на топлина, едноставност и стил во ноќите на вашиот семеен филм. Оваа модерна ТВ -ТВ -штанд ја реанигира вашата дневна соба со рустикален шарм и уникатен дизајн од колекцијата „Садлер Веј“. Оваа ТВ -кредитнза опфаќа 65 ТВ со тежина до 70 фунти. Или може да стои сам како декоративна кредит за прикажување и складирање на влез, трпезарија или други најважни домови. Овој ТВ штанд на фармата вклучува две врати за штала инспирирани од земја што се отвораат за дополнително скриено складирање. Оваа забава за забава вклучува три прилагодливи полици, вклучително и по една зад секоја врата, за да се сместат предмети од различни височини што значи дека можете да го прилагодите вашето искуство за складирање! Овој ТВ штанд на Credenza исто така вклучува управување со кабелот преку затворениот заден панел за да можете да ги задржите сите ваши жици уредни и надвор од вид. Завршено во Орчард даб и детално опишано со прекрасен хардвер, овој ТВ штанд со дрвена куќа ќе биде едноставен, но зачудувачки центар на вашата дневна соба. Се надеваме дека ви се допаѓа тоа што го гледате. Нашите дизајнери патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите во трендовите на стил, финиш и боја. Ова инспиративно патување во светот е евидентно во најсовремените и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Други прифатливи мебел од колекцијата (продадени одделно) се достапни за да се заврши изгледот.

R

Им се допаѓа и на купувачите