.

.

Мебел Еддертон допир на екранот Електричен камин W Медиум за складирање 26. Слободно електрични камини во затворен простор

Мебел Еддертон допир на екранот Електричен камин W Медиум за складирање 26. Слободно електрични камини во затворен простор

DEN 1.00
Износ

Загрејте го вашиот модерен дизајн на фармата со овој штанд за медиуми. Пространи плакари со акценти на ратан уредно ги намалуваат филмовите, игрите и ќебињата, додека две фиоки чуваат далечински управувачи и додатоци за игри. Далечински контролирани карактеристики и треперење LED пламен му даваат на вашата дневна соба или Ден пријатно чувство, работејќи со или без грејач за уживање во која било сезона. Создадете пријатна простор за да биде домаќин на големата игра или да ги искористите вашите омилени емисии со овој центар за забава на камин во вашата дневна област или соба за игри. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, СЕИ испорачува широк избор на квалитетен мебел и домашен декор за да го надополни вашиот стил на еден вид. Нарачки добиени пред 15 часот, локален центар за дистрибуција време за во залиха на предмети истиот работен ден. Производ се карактеризира со камин медиумска конзола w/ складирање. Карактеристики 2 кабинети w/ 1 прилагодливи и 1 фиксна полица секоја. Вклучува 2 фиоки за складирање. Вратите на кабинетите се карактеризираат со природен ратан и детализирање на детали. Дополнителна топлина за пријатно чувство во просторија до 400 квадратни метри. Панелот на екранот на допир обезбедува директна контрола од Firebox. Долг живот, енергетски ефикасни LED светилки. Користете без грејач за целогодишно уживање. Погодност на далечинскиот управувач од вашиот кауч. Одговара на стандарден излез на wallидот, не е потребна дополнителна електрична опрема. Сместува телевизија со рамен екран до 56 ”W во целина. Дополнителна полица е вклучена за алтернативни употреби на единицата.

R

Им се допаѓа и на купувачите