.

.

ТВ -ТВ на јужниот брег фитхер се залага за телевизори до 65

ТВ -ТВ на јужниот брег фитхер се залага за телевизори до 65

DEN 1.33
Износ

ТВ -штанд дизајниран „висок“ ако вашите софи или сегменти се повисоки, а вашиот телевизор е секогаш премногу низок, ќе го сакате овој малку повисок ТВ -штанд! Ние дизајниравме да биде повисоко од просекот, за да можете да ги гледате вашите емисии на екранот до 65 инчи, во удобност што е втора за ништо. Многу складирање на горната полица, прилагодлива на три различни нивоа, е одлично за целата ваша електроника : ДВД плеер или Blu-ray, конзола за видео игри, итн. Зад секоја врата се наоѓаат два простории за складирање одделени со прилагодлива полица. И парчето доаѓа со пар нарачани корпи за ратан! Детали што ја прават целата разлика што мислевме на сè кога го дизајнираме ова парче - веднаш до последните детали. Има дупка во грбот за поминување на жиците, така што тие се лесни за управување. Ние, исто така, ставивме магнет на секоја од двете врати, за да се осигураме дека остануваат затворени. Инспириран дизајн „покрај морето“ го користи овој ТВ -штанд за да го евоцира релаксирачкиот амбиент на куќата на земја или дом покрај морето. Двете врати се жлебени, за ефект на „штица“. Заоблената плоча со кик и металните рачки со ретро стил нежно ја истакнуваат финишот со својот изглед на старо дрво. Толку реални, скоро можете да ги слушнете брановите! 5-годишна ограничена гаранција Јужен брег е горд да застане зад овој ТВ-штанд со корпи за телевизори до 65 "со ексклузивна 5-годишна ограничена гаранција. Продавница со доверба знаејќи дека вашата набавка е секогаш покриена. Сите наши производи се среќаваат или надминуваат север Американски стандарди за безбедност и нашето пакување се тестираат и сертифицираат за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Оваа ставка се испорачува во 1 кутија, проверете дали имате пријател со вас. Собранието се бара од 2 возрасни и алатки не се вклучени. Ако сте Имајте прашања во врска со овој производ или потреба од помош, не двоумете се да контактирате со мебел од Јужен брег 7 дена поддршка. Овој производ е направен во Северна Америка со ламинирана табла за честички. Вклучени корпи, други додатоци што не се вклучени. Стил на вилата : Завршените врати, имитација на старост од дрво , ретро метални рачки, и заоблена плоча за кик на овој ТВ -штанд ве тера да се чувствувате како да живеете покрај морето! Добијте два простори зад вратите, два хоризонтални отворени простори и пар корпи за ратан за дополнително складирање . 5-годишна ограничена гаранција : Јужен брег е горд да застане зад овој ТВ штанд со корпи за телевизори до 65 “со ексклузивни 5 -Мајно ограничена гаранција. Купувајте со доверба знаејќи дека вашата набавка е секогаш опфатена . Лесни упатства за склопување : Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на собранието, не двоумете се да контактирате со мебелот „Јужен брег“ за итна поддршка. Оваа ставка се испорачува во 1 кутија, проверете дали имате пријател со вас. Исчистете со сува крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите