.

.

Силван Риџ А В кабинет за опрема

Силван Риџ А В кабинет за опрема

DEN 3199.84
Износ

Силван Риџ А/В Општински кабинет, до 72 "Поддршка за екранот, 32 " Висина x 64 "Ширина x 50 " Длабочина, еспресо, фурнир, дрво Силван Риџ А/V Опрема за опрема А/V Опрема за опрема - Пространа Доволно за да ја задржите вашата аудио/видео опрема добро организирана и безбедна. Поддржува до 72 "за совршено искуство со прикажување и гледање. Направено со трајно и цврсто дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите