.

.

Универзален ТВ штанд со вртење на висината на монтирање на ТВ, TT107502MB

Универзален ТВ штанд со вртење на висината на монтирање на ТВ, TT107502MB

DEN 1439.84
Износ

Овој кат ТВ штанд со монтирање изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу SAPCE. Тоа е конбинирање на полица и монтирање, што е повеќе, монтирањето може да се врти да ве натера да имате совршен поглед. Овој кат ТВ -штанд со монтирање е вашето решение што не треба да направите дупка на вашиот wallид и може да постави во кое било место од вашата куќа . Малата големина на просторот го прави совршен за ТВ и сè уште може да ги задржи вашите компоненти и ДВД -а! Вклучената монтажа има до 65 "ТВ и ги крие сите ваши жици по задниот панел. Елегантен дизајн! Оваа ТВ -монтажа со полици создава модерен изглед за вашата аудио видео опрема . Универзален кат ТВ -штанд! Монтажата ќе одговара на повеќето телевизори од 32 "до 65" за да бидете сигурни дека моделот на весници на вашиот телевизор паѓа помеѓу 200 (W) mm x 200 (H) mm до 600 (W) mm x 400 (H) mm . Цврста конструкција! Овој паметен ТВ -штанд Доаѓа со 10мм цврста темпераментна стаклена база што се поврзува со цврст челичен столб кој обезбедува стабилна поддршка за вашиот телевизор и може да задржи до 88 bs . прилагодливи! Swivels лево или десно, така што постигнувањето на идеален агол на гледање никогаш не било полесно. Решетката има три може да се прилагодат различни височини . маестрално ги кријат вашите жици! - Нема потреба повеќе да ги гледате тие жици! Специјално дизајниран канал во колоната е направен за да ги скриете сите ваши жици.

R

Им се допаѓа и на купувачите