.

.

Ткаени патеки модерна фарма куќа агол ТВ стојат за телевизори до 48

Ткаени патеки модерна фарма куќа агол ТВ стојат за телевизори до 48

DEN 0.67
Износ

Имајте идеално место за вашата електроника и медиуми на овој 44-инчен модерни ТВ-штанд со модерни фарми од ткаени патеки. Оваа аголна медиумска конзола прикажува преоден и модерен стил на фарма со својот богат, текстурен финиш направен од високо одделение MDF и ламинат. Аголниот дизајн заштедува простор во вашиот дом, без разлика дали го ставате во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија за простор за складирање. Овој ТВ -штанд има врати на кабинетите кои имаат стаклени плочи за стилски привлечност со елегантни, метални рачки. Додадете рустикален допир на вашиот домашен декор со ткаени патеки модерниот ТВ штанд на аголот на фармата. Оваа колекција го олеснува и прифатливото да ја осветлите секоја просторија со пријатни, живописни, квалитетни парчиња. Ткаени патеки модерна фарма куќа агол ТВ стојат за телевизори до 48 ", сиво миење : дизајн на агол за да заштедите простор во вашиот дом. Совршен за вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија за простор за складирање. Двојни врати имаат каленирани стаклени плочи. Богатата, текстурална завршница направена од високо-одделение MDF со ламинат. Во преоден стил на дизајн за модерно парче. Поддржува повеќето ТВ до 48 “. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Димензии : 23 "H x 44" L x 16 "W 66 lbs . MDF со висок степен, издржлив ламинат. Премиум 65-зрна ламинат со обрасци на Trulife. Нашите трајни ламинати се применети под притисок на овластен MDF за максимална конзистентност и вредност. Забелешка за композит од дрво или инженерско дрво : честопати се нарекува „MDF“, кои се залагаат за фиберборд со средна густина, овој вид на композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на затегнување или гниење прекувремено.

R

Им се допаѓа и на купувачите