.

.

Пустински полиња Теа ТВ-штанд со два врата од средниот век за телевизори до 80

Пустински полиња Теа ТВ-штанд со два врата од средниот век за телевизори до 80

DEN 3344.00
Износ

Покажете го вашиот одличен вкус со пустинските полиња Теа Теле ТВ-штанд со два врати. Аголните нозе и модерната силуета ги прикажуваат гостите зрела, ретро естетика што го надополнува секој декор на домот. Отвореното складирање на центарот обезбедува место за прикажување на семејни фотографии или поставување конзоли за игри, а на врвот ќе се сместат ТВ до 80 ". Двете странични врати со метални шарки секоја крие прилагодлива полица за звучници и филмови. Направено од MDF отпорен на искривување , издржлив ламинат, калено стакло и челик обложена со прав, овој забавен штанд ќе биде долготраен додаток на вашиот дом. Завршете го изгледот на вашата соба со пустинските полиња Теа од дво-век ТВ-штанд со два врата. Пустински полиња Теа ТВ-штанд со два врата од средниот век за телевизори до 80 ", Бреза : Вклучува централна стаклена полица за елегантен изглед. Агли со нозе и боксерска силуета создаваат модерна привлечност од средниот век. Користете во вашата дневна соба како ТВ штанд, спална соба како конзола за складирање или трпезарија како вклучена. Управување со кабелот и прилагодливи полици. Сместува телевизори до 80 ". Пакувани димензии : 6" H x 75 "L x 21" W. Собрани димензии : 24 "H x 70" L x 15,75 "W. Материјали : MDF отпорен на искривување, трајно ламинат, калено стакло, стакло, стакло, калено стакло, и челик обложен со прав. Потребно е чекор-по-чекор.

R

Им се допаѓа и на купувачите