.

.

Десејски го повраќаа стоп -медиумите за дрво на дрво

Десејски го повраќаа стоп -медиумите за дрво на дрво

DEN 5184.00
Износ

Организација за враќање со оваа обновена конзола за медиуми на дрво. Две пространи кабинети чуваат филмови и игри додека фиоката за повлекување навлегува дополнителни далечински управувачи и контролори. Погодна медиумска полица и управување со кабелот Отворање на конзоли за игри и приемници, одржувајќи го вашиот простор уреден и неоткриен. Автентични занаети со дрво занаети природно потресен изглед, додавајќи органско чувство во вашата дневна соба или ден. Опуштете се во стил кога ќе го додадете овој модерен кабинет за медиуми во вашата соба за игри или отворен простор за живеење на концептот. Карактеристики на производот се враќаат ТВ конзола од дрво со складирање. Карактеристики 2 пространи плакари. Вклучува 1 фиока за повлекување и 1 полица за медиуми со отворање на контрола на кабелот. Сместува ТВ со рамен екран до 63 ”В. Врати-отворени врати. Обновено дрво има природни разделувања и јазли. Мешаното, репродуцирано дрво ја прави секоја ставка уникатна.

R

Им се допаѓа и на купувачите