.

.

Висина прилагодлива црна подот ТВ штанд за телевизори до 60 65 со вртење на монтажа

Висина прилагодлива црна подот ТВ штанд за телевизори до 60 65 со вртење на монтажа

DEN 2.33
Износ

Се вклопува за телевизори 32 "-65 "-Fitueyes Универзалниот ТВ-штанд се вклопува за повеќето телевизори од 32-65 инчи, како што е Panasonic Samsung Sony Tcl Lg Sharp Scarts Flat & Curved со максимална тежина од 66 фунти. Ве молиме, проверете дали дупките за монтирање на VESA на вашата телевизија паѓаат помеѓу 100x100 до 600х400 мм. Современиот ТВ штанд со кален стаклена база- здрав пол и црна калена стаклена база не само што ви донесуваат чувство за елегантен дизајн, туку и го прават безбедно и издржлив за вашите деца и миленичиња кои играат. Прилагодување на висината и ± 35 ° вртење на вртење- Карактеристики на прилагодлива висина и ТВ монтирање вртења 35 ° (Макс агол) лево или десно. Fitueyes подот ТВ штанд секогаш ви обезбедува удобен агол на гледање. Управување со Space Saver & Cable - Опремено со една црна полица, овој агол ТВ стојат отворете го вашиот простор во дневната соба во спалната соба, на изнајмување, во одделот, на состанок итн. И можете лесно да ги одржувате жиците и каблите уредни и организирани на задниот дел од пол. Лесно склопување со прирачник за инсталација- Нема потреба да го вежбате вашиот прекрасен wallид, Универзалниот ТВ штанд за вртење на Fitueyes, обезбеди неопходни алатки и хардвер за да го поставите вашиот телевизор, упатствата се прилично напред. Елегантен дизајн! - Оваа телевизиска монтажа со полици создава модерен изглед за вашата аудио видео опрема . Паметен дизајн! - Оваа телевизиска монтажа со две полици додава уникатна способност да се вртат таму каде што другите не можат . Управување со кабел е дизајнирано да ги организира сите ваши жици . Монтажата ќе одговара на повеќето телевизори од 32 "37" 39 "40" 42 "50" 55 " 60 "и 65". Ве молиме, проверете дали е шемата за завртки на вашиот телевизор ВЕСА, паѓа помеѓу овие две димензии : 100 (W) mm x 100 (H) mm до 600 (W) mm x 400 (H) mm . Решетката може да се ротира , прилагодлив за висина, одговара на повеќето телевизори од 32 "до 60" 65 "и до вчитување 66 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите