.

.

Пловечки ТВ штанд wallид монтиран со жолти светла за ТВ, лебдечки центар за складирање на полица за забава, бела

Пловечки ТВ штанд wallид монтиран со жолти светла за ТВ, лебдечки центар за складирање на полица за забава, бела

DEN 1439.84
Износ

Пловечки ТВ штанд wallид монтиран со жолти светла за 65/75/80 инчи ТВ, лебдечки центар за забава за складирање на дневна соба, бела нашата лебдечка ТВ -штанд направена од висококвалитетен MDF што ви обезбедува долго време на услугата. Целокупната завршница е водоотпорна без никаков мирис, лесен за чистење . Димензијата на лебдечката ТВ конзола е 70 ”(л) x 11,8„ (w) x 7.1 “(ч). Одговара на ТВ од 32-80 инчи. Доаѓа со лента со сина светлина, LED лебдечката ТВ -маса носи топла атмосфера кога се релаксира. Тоа е одличен додаток на вашиот мебел за соба . опремена со чиста инструкција за собрание и етикетирани завртки или табли, лесен за следење и склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите