.

.

ТВ Аукфа со кабинети за телевизори до 70

ТВ Аукфа со кабинети за телевизори до 70

DEN 3.33
Износ

Карактеристика : 1. Ново и во добра состојба 2. Направено од супериорен материјал за табли со честички со прецизен третман 3. Добра цврстина, голема јачина и издржливост 4. Две фиоки за складирање на предмети, дизајн за заштеда на простории 5. Доволно елегантен за додавање на специјален шарм to your house 6.Fits up to 70 inch TVs 7. Dimensions : 63x15.7x13.8in (LXWXH) Net Weight : 57.3lbs 8. load-bearing : 50kg Package Includes : 1 x TV Cabinet 1 x User Manual Aukfa TV Cabinet, ТВ -штанд за телевизори до 70 инчи, модерни медиумски конзоли за забава Центар Телевизија Табела 2 Кабинет за складирање и отворени полици, бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите