.

.

ТВ -штанд на Аукфа со фиока и LED светла за телевизори до 55

ТВ -штанд на Аукфа со фиока и LED светла за телевизори до 55

DEN 2.67
Износ

Аука ТВ -ТВ за 55 инчи ТВ, модерен ТВ кабинет со 16 -светло светло во боја. Со зачудувачки дизајн и врвен квалитет, овој ТВ штанд Aukfa е идеален за loversубителите на домови. Одликувајќи се со стаклени полици со повеќебојни предводени од задната светлина, која е изработена од МДФ, и многу изобилство простор за складирање за вас. Исклучителниот изглед и мазната површина со LED дизајн на светлина во согласност со овој елегантен ТВ -штанд кој лесно се вклопува во повеќето домашни декори, заради неговиот дизајн, идеална е за употреба во дневна соба за одржување на ТВ. Тоа не е само ТВ -кабинет, туку и декорација за вашата домашна дневна соба. Аукфа модерен ТВ штанд за телевизори до 55 "Функција : Прилагодлив RGB LED светлосен систем - овој LED ТВ -штанд со 16 RGB LED светла за задните светла, 4 лесни режими Кабинет/Приложена материјал за складирање : Произведено дрво произведено дрво од дрво со цврсто + произведено дрво Огледало : Да звук Полицата со ленти : Да Вклучени кабинети : Да Број на ормани : 1 број на внатрешни полици : 1 Материјал за внатрешни полици : Објектирање на станбена употреба Прилагодливо полици : Не фиоки Вклучени : Да број на фиоки 1 тркала Вклучени : Не вградено осветлување : Да сијалица Вклучена : Вклучен : Да сијалица : Вклучен : Да Вклучен уред за ограничување на Tipover : Без грижа за производот : Избришете со добавувач на влажна ткаенина наменета и одобрена употреба на станбени : Употреба на надворешноста на Shagreen-вметната : Не е ниво на склопување на склопување : Потребно е делумно собрание на собрание : Да, предложениот број на лица за склопување/инсталирање : Инсталирање : Инсталирање : Инсталирање : Потребни се 2 дополнителни алатки (не се вклучени) : Сите алатки вклучуваат гаранција за гаранција за гаранција од 6 месеци информации за пакет 1 PC × ТВ кабинет 1 x Прирачник за упатства за склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите